20

Finał Mistrzostw Świata 2006 - Mix

Dodany 30.10.2007, 16:14 przez kurekq

Przeżyjmy to jeszcze raz:)

Ranking:3,5| Kategoria: Sport | Komentarze: 11 | Wyświetleń: 93923 | Tagi: (pokaż tagi)francja włochy buffon mix pirlo world cup

Komentarze (11)

0 lukasz_wro1 31.10.2007, godz. 14.05

to już było z 100 razy <<<1>>> tylko szkoda że tak sie skoczyło byłem za francją

0 kamilhosek2006 31.10.2007, godz. 11.35

za to ze wszystcy mowia FORZA ITALIA itp.oceniaja film bo wlosi wygrali i to jest zle ze maja fana i odrazu za to dam 3

0 Kori14 30.10.2007, godz. 21.09

cóż wygrali najlepsi...w przekroju calego turnieju to oni pokazali najwięcej..a co do zizu to dlaczego on dostal tytuł najlepszego zawodnika?!sorry ale w finale sie po prostu skompromitował..
Patrico28- to ze go sprowokowal to nie znaczy ze ten go musiał walnąć...i cóż Francja przegrała przez niego. F O R Z A I T A L I A ! ! !

0 Patrico28 30.10.2007, godz. 20.33

dla ZIZU mistrza piłki daje <5> tylko ten pier****ny Włoch sprowokowal zizu obrażając jego rodzine też bym tak postąpił na zidana miejscu hala zizu