>  >

FILMÓW W BAZIE 84 220 W POCZEKALNI 51 643

163

Prawdziwy wizerunek kibica - O kibicach dla kibiców

Dodany 15.06.2013, 15:04 przez kow85al

O kibicach dla kibiców !!!

SŁOWA:
gen.Sławomir Petelicki o kibicach
pł‚k. Jan Podhorski o kibicach

MUZYKA:
audiomachine -final hope-

Ranking:5| Kategoria: Sport | Komentarze: 2 | Wyświetleń: 112417 | Tagi: (pokaż tagi)fani kibice ultras stadion petelicki kibice

+2 berserker30 15.06.2013, godz. 21.51

Święte słowa LEJU! Do tego trzeba dodać że w UK ci ludzie byli chętni aby wstąpić do spadochroniarzy i są na to pieniądze u nas nie ma takiego pomysły i nie ma pieniędzy.To też trzeba dodać.

0 leju666 15.06.2013, godz. 17.26

Ale zaraz zaraz, co ma znaczyć ze to są waleczni młodzi ludzie, których w GB rekrutowano do wojska? To znaczy że potrafią się napier..., tak? Z tego co mi wiadomo kibic to niekoniecznie taka osoba, ale też zwykły facet czy kobieta w różnym wieku która może nawet nie tyle kocha piłkę nożną co lubi sobie od czasu do czasu przyjść i obejrzeć mecz. A tutaj przedstawiacie jakiś skrajny odłam fanatyków danych klubów, a odniosłem wrażenie że próbujecie przedstawić pseudokibiców jako patriotów. Błąd, pseudokibice to zwierzęta, niewychowane wieprze które nawet nie potrafią poprawnie skonstruować zdania złożonego, za to lubią się napierniczać, bijąc przy tym ludzi postronnych, niszcząc stadiony i wynosząc po meczu ten syf na miasto zaczepiając i bijąc ludzi oraz niszcząc czyjeś mienie w postaci samochodów o rejestracji nie takich jak z ich miasta/wsi, sklepów itp. Jak nie będzie takich ludzi na stadionach to nie będzie problemu. Policji też się nie chce tracić zdrowia na opanowanie takiego bydła (pomijam przypadki tych co lubią, bo oni w policji nie powinni pracować). I wtedy jest mecz, jest dobra zabawa, nic groźnego się nie dzieje, przed stadionem stoi jeden radiowóz ot tak żeby było widać że dbają o bezpieczeństwo. Tak być powinno ale nie jest bo są PSEUDOKIBICE !!!

Podobne Maxiory

159

miniatura

Ludzki LCD. To tylko w Azji. :D

114

miniatura

Szaleni... Biegli przez całe boisko po to ab...

93

miniatura

Wodzirej na stadionie w Egipcie

99

miniatura

to sie nazywa kibic

80

miniatura

Sexi Polish fans, The best fans in the world...

151

miniatura

Pamiętna bramka Jacka Krzynówka i euforia ra...

42

miniatura

Proszę zwrócić szczególną uwagę na doping od...

49

miniatura

Zobaczcie jak Strefa Kibica w dniu meczu Pol...

zamknij

Podaj swój login i hasło aby zalogować się do serwisu.
Po zalogowaniu reklamy zostaną wyłączone.