>  >

FILMÓW W BAZIE 84 966 W POCZEKALNI 52 389

4

Apostata Franciszek - sługą antychrysta

Dodany 27.04.2014, 19:39 przez jamek1122

Ogloszenie anatemy na Franciszka Bergoglio

Dziś, w dniu 2 sierpnia 2013 r. Wschodni Kościół chrześcijański obchodzi uroczystość Świentego Proroka Eliasza. W tym dniu, Bizantyjski Katolicki Patriarchat przez władze Trójjedynego Boga oglasza anatheme - przekleństwo Boga (według Ga 1:8-9) - na rzymskiego biskupa Franciszka Bergoglio. Powodem jest to, że nadużył urząd Kościoła dla złamania prawa Bożego. Promuje amoralne homoseksualne poglądy, co jest sprzeczne z istotą Ewangelii i niszczy wszystkie wartości moralne.

Franciszek Bergoglio jest zatem wykluczony z Mistycznego Ciała Chrystusa. Obecnie posiada swoje biuro w organizacji Kościoła widzialnego już bezprawnie.

Co więcej, swoim milczeniem eks-papież Franciszek zatwierdził nowoczesne herezji, a swoimi gestami - synkretyzm z pogaństwem. Nowoczesne herezji zaprzeczają Boską inspiracje Pisma Świętego, Boskość Chrystusa, jedyność Jego zbawczej śmierci na krzyżu, jak i Jego rzeczywiste i historyczne zmartwychwstanie.

Ranking:1| Kategoria: Dokumentalne | Komentarze: 0 | Wyświetleń: 4811 | Tagi: (pokaż tagi)papież bergoglio watykan masoni

wymaxiorowany przez 0 użytkowników i 4 gości

zamknij

Podaj swój login i hasło aby zalogować się do serwisu.
Po zalogowaniu reklamy zostaną wyłączone.