>  >

FILMÓW W BAZIE 85 654 W POCZEKALNI 53 077

83

WTC - Niesamowite nagranie

Dodany 04.05.2009, 01:13 przez xXnoXx

Ranking:5| Kategoria: Ciekawostki | Komentarze: 67 | Wyświetleń: 75312 | Tagi: (pokaż tagi)wtc word trade center niesamowite nagranie tragedia

Komentarze (67)

0 Norbiik 20.05.2009, godz. 21.40

"No po to aby mieć pretekst do wojny i aby zarobić kupe szmalu." Gdzie ten szmal? pytam
Jak narazie to niewidzę absolutnie żadnych korzyści osobistych ani państwowych aby wieże WTC były niszczone. W przeciwieństwie do większości osób, które po obejrzeniu 1 czy 2 filmów wysuwają wnioski, ja staram się racjonalnie myśleć. I tak się składa, że fakty i teoria spiskowa nie trzymają się kupy. Nie stoję ani po stronie Ameryki ani po stronie spiskowców. Cała ta sprawa jest tragedią. Jedyne co robię to wyciągam wnioski bazując na badaniach, faktach i nagraniach.

0 Norbiik 20.05.2009, godz. 14.04

Jeszcze jedna rzecz, która powinna was powstrzymać od wypisywania głupot. ht tp :/ /w ww .you tube .c om /wa tch?v=x4 sRi5stG 10&fea ture=rel ated
To wam powinno uświadomić parę rzeczy odnośnie temperatury panującej po takim uderzeniu. Jak widać na nagraniu z budynku WYLEWA się stopione żelazo.

0 Norbiik 20.05.2009, godz. 13.59

ht tp: //w ww .you tube . co m/wa tch? v=gJbGm7GE1tA &feature =related

Proszę bardzo. Ten film obala jeden mit z "Niewygodnych faktów" a mianowicie o eksplozji i wstrząsie przed zawaleniem. Budynek zaczyna się walić od miejsca uszkodzenia, nie poprzedza tego żaden wybuch. Budynek osiada wzdłuż głównego rdzenia.

0 Norbiik 20.05.2009, godz. 13.33

WTC 1 i 2 zostało tak zaprojektowane aby składać się jak domek z kart. Rozłożenie ciężaru całej na kolumnach. WTC 1 i 2 są zabezpieczone aby nie walić się na bok tylko do dołu. Wyobrażasz sobie co by było gdyby zawaliły się na bok?
Aby rozwiać wątpliwości odsyłam do naukowych badań (nagranie), które potwierdzają to co mówię i wykazują, że WTC mogło zawalić się od uderzenia samolotu:
h tt p: //n t.int eria. pl /szu kaj/ne ws/tr ojwymi arowa-symul acja -ata ku- na -wt c,9 33144
Proszę usunąć spacje z linku powyżej :)

0 rogal66 20.05.2009, godz. 13.24

Norbiik napaliłeś się jak dzika świnia. Po co amerykanie mięli by rozwalać swoje budynki ? No po to aby mieć pretekst do wojny i aby zarobić kupe szmalu. Pomijając już że kryzys jaki teraz mamy jest kolejnym fejkiem, to do tego ten cały wielki Obama deklarował się że wycofa wojska i zaprzestanie walk. I co ? Wydał kolejne miliardy na dofinansowanie i wysłał kolejnych żołnierzy. Powodzenia, wierzcie we wszystko co wam powiedzą amerykanie...

0 rogal66 20.05.2009, godz. 13.20

Dobra walicie farmazony. Dobra powiedzmy że to wszystko zrobili wku.ieni talibowie, ale jest jedna ciekawa rzecz :) Dlaczego budynek WTC 1 jak i WTC 2 składają się jak domek z kart ? W taki sposób wygląda kontrolowana eksplozja czyli wyburzanie za pomocą ładunków wybuchowych. No i jeszcze jedna rzecz o której wszechwiedzący masterzy z maxiora może wiedzą, dlaczego WTC 7 również zostało rozj3bane i jakoś nikt o nim nie wspomina ? Hmm no ta pewno dlatego że nie miał 2302301501 pięter :)

0 At_Zako 09.05.2009, godz. 10.02

gościu ale się napisałeś

0 Norbiik 07.05.2009, godz. 18.24

TEORIA SPISKOWA "Kilka Faktów"

Oglądałem "Niewygodne Fakty" i wszystkie podobne filmiki. Wszystkie one bazują na tym samym trafiając w prostych słowach do ludzkich umysłów. Otóż pominięto tam parę "drobnych" spraw.

0 Norbiik 07.05.2009, godz. 18.23

Widzieliśmy jak samolot wlatuje w WTC. "Specjaliści" komentują to w ten sposób, że WTC powinno wytrzymać takie uderzenie. Obejrzyjcie plany konstrukcyjne WTC. Samolot skosił niemal wszystkie rdzenie podtrzymujące. W jaki sposób TRZYDZIESTOPIĘTROWY blok ma ustać na paru metalowych belkach??? To są tysiące ton!!!

Drugi argument który się podaje to sprawa tulejek wystrzelających z okien... tulejki pojawiają się w momencie walenia się budynku co świadczy o tym, iż nie są to ładunki wybuchowe... zatem co???
Proste doświadczenie:
1.Nadmuchajcie balonik, posypcie mąką a następnie umieśćcie w tekturowym pudełku.
2.Stańcie zdecydowanym ruchem na pudełku.
Obserwacje:
Balonik zostaje rozerwany a z boków pudełka wystrzeliwują "ścieżki" mąki.

Ta sama sytuacja tyczy się WTC. Budynek się walił. Na każdym piętrze znajdują się pomieszczenia otoczone ścianami. Ile czasu wali się jedno piętro?
-Mniej niż sekundę
A ile czasu potrzeba aby pozbyć się nadmiaru powietrza uwięzionego między piętrami???
Ta sama sytuacja co z balonikiem.
Pod wpływem walącego się budynku tworzy się ogromne ciśnienie które wywołują tysiące ton betonu spadające w dół.
Piętra poprostu eksplodowały!
Całe powietrze musiało zostać wyrzucone na zewnątrz.
Właśnie dlatego widzimy tulejki pyłu wystrzeliwujące po bokach budynku w momencie gdy ten się wali.

0 Norbiik 07.05.2009, godz. 18.22

Kolejna, najbardziej zagadkowa sytuacja tyczy się Pentagonu. Jak to się stało, że samolot z lekkiego włókna przebił 9 kręgów i zmieścił się w tak małym otworze... "przecież to budynek WOJSKOWY"?!
Aaa właśnie... to budynek WOJSKOWY... Schron PRZECIWATOMOWY, który ma wytrzymać wybuch jądrowy... Dlaczego samolot przebił TYLKO 9 kręgów nietykając ścian?
Czyżby była to zasługa wzmacnianej konstrukcji budynku, specjanie zaprojektowanej i wykonanej z najtwardszych materiałów? Tak, to jest to.
Samolot został zmiażdżony pod wpływem energii uderzeniowej niebędąc w stanie przebić przeszkody.

Pamiętajcie o tym, że Pentagon to jeden z najtrwalszych budynków na świecie. Co byłby wart gdyby byle samolot mógł go zniszczyć? Zniszczenia budynku są bardzo małe jak na ogromne uderzenie spowodowane przez samolot. Nie szukajmy przyczyny w samolocie... wysuwając teorie, że to nie był samolot. Proponowałbym się zastanowić jak musi być zbudowany ten budynek aby wytrzymać taką kolizję. Tym bardziej, że samolot trafił w remontowaną część a co za tym idzie zastosowano najnowocześniejsze konstrukcje jakie są dostępne w armii.
6 ton tytanu (jak podają filmy)? Lekki dziób samolotu przebija 9 kręgów?
Nie dziób przebija 9 kręgów a raczej 6 ton tytanu... czyli silniki samolotu.

zamknij

Podaj swój login i hasło aby zalogować się do serwisu.
Po zalogowaniu reklamy zostaną wyłączone.