>  >

FILMÓW W BAZIE 84 226 W POCZEKALNI 51 649

18

Komorowski, Londyn, Polacy wyrzucani!

Dodany 06.06.2010, 16:07 przez GNzz

To ma być demokracja?! Na spotkanie zostali wpuszczeni "wybrańcy", spotkanie wyreżyserowane! Film z youtube wrzucony przez "cudatuskaLondyn".

Ranking:3| Kategoria: Ciekawostki | Komentarze: 22 | Wyświetleń: 44543 | Tagi: (pokaż tagi)Komorowski Platforma Obywatelska Tusk wybory 2010 Londyn spotkanie skandal

wymaxiorowany przez 10 użytkowników i 8 gości

Komentarze (22)

0 GNzz 11.06.2010, godz. 23.38

No już parę postów wczesniej chciałem to zakończyć :D, kolejnych argumentów? były w ogole jakieś, prócz jakichś mijających się z prawdą np. Państwo Policyjne, nadal nie wiem na jakiej podstawie wysnułęś taką bzdurę. Ale ok. nie podałeś, żadnego sensownego argumentu, ani nie przyjmujesz moich do wiadomości, wiec bez sensu dalej dyskutować ;). Pozdrawiam!

0 kaczor_howard 11.06.2010, godz. 22.01

Wiesz co, nadawałbyś się na akwizytora albo telemarketera z takimi umiejętnościami ;] Bo wciskasz ludziom coś czego nie chcą i jeszcze uparcie twierdzisz, że tego nie robisz. Nie ma sensu wytaczać Ci kolejnych argumentów bo i tak do ciebie nie docierają, albo twierdzisz, że tylko ty rozumiesz pewne rzeczy a reszta nie (zupełnie jak JKM). Mam prawo do nie głosowania i mam zamiar z niego skorzystać, będę miał czyste sumienie że kolejny oszust, który zostanie prezydentem nie został wybrany przeze mnie. Po co mi te zbędne nerwy, ze znowu oddałem zmarnowany głos? Po nic. Nie mam zamiaru zagłosować na nikogo i niech to do ciebie dotrze. Teraz napisz komentarz kończący od siebie, w którym pewnie i tak postawisz na swoim i zakończmy tą żenującą rozmowę. Pozdrawiam.

0 GNzz 11.06.2010, godz. 20.00

"nie wiem jak można POMYLIĆ poglądy propagujące wolność obywatela z pogladami ograniczającymi je do minimum" sorry, to chciałem napisać. ;)

0 GNzz 11.06.2010, godz. 18.49

hmm... No to powiedz mi co JKM powiedział takiego, że zrozumiałeś to w taki sposób, że chce zrobić z Polski państwo policyjne... nie wiem jak można zrozumieć poglądy propagujące wolność obywatela z pogladami ograniczającymi je do minimum. Z tego co piszesz, chciałbyś mniej więcej to co proponuje Ci JKM. A tak w ogóle nasza dyskusja rozpoczęła się od twojej wypowiedzi w której stwierdziłeś, że wolny wybór prezydenta jest jednym z ostatnich rzeczywistych praw... To dlaczego, nawet z niego nie korzystasz? Piszesz, że nie głosujesz bo nie ma dobrego kandydata? Wybacz ale któryś z nich zostanie prezydentem i tak, wiec chyba warto wspomóc tego który ma najbardziej poglądy zbliżone do twoich...

0 kaczor_howard 11.06.2010, godz. 01.05

Mnie tam się wydaje, że jednak próbujesz, ale mniejsza z tym ;] Nie opieram się na programie, a na filmikach z yt, których JKM jest autorem oraz programach, w których brał udział. No ale pewnie mi powiesz, że każdy ma własną interpretację tych słów więc... W najgorszym wypadku mogę stwierdzić, że mamy połączenie kapitalizmu z socjalizmem, bo podstawowe zasady tego pierwszego u nas funkcjonują, natomiast pozostało cwaniactwo z socjalizmu. Nie ma natomiast tak jak w socjalizmie, że każdy miał po równo, bo teraz się tylko ludziom zabiera. Ja bardzo dobrze wiem czego chcę, obywatelstwa innego kraju, żyjąc w Polsce. Wtedy uczciwie sam dbam o swoje interesy, niczego nie płacę i mam duuużo więcej pieniążków. Z tego powodu na wyborach głosuję na Chucka Norrisa, bo moim zdaniem nie ma ani jednego dobrego kandydata w tych wyborach, a obecne kampanie to cyrk. Kaczyński po wielkiej przemianie, Komorowski, który unika trudnych pytań, cichociemny Pawlak, rapujący Napieralski, Lepper spalony bardziej niż zwykle... itd. itp.

0 GNzz 09.06.2010, godz. 22.03

Nikogo ani nic nie chcę gryźć. Miałeś jakieś konkretne punkty programu JKM/WiP ktore przybliżają nas do medelu państwa policyjnego, bo to co mówisz mija się z prawdą. Jak Prawicowa partia z poglądami konserwatywno- liberalnymi dla której nadrzędną wartością jest wolność i indywidualizm jednostki może chcieć ograniczyć wolność obywatela jeszcze bardziej niż poglądy lewicowe które chcą pokazać każdemu co jest dobre a co złe itp. itd. Polska i kapitalizm :D-wolne żarty. Mówiłem do czego socjalizm dąży a nie jak w rzeczywistości działa... jak sam widzisz nie działa, wiec po co w nim tkwić... a nie działa dlatego, że w tym systemie kradnie się najłatwiej. "Cwaniacy" okradający państwo, okradają NAS w rzeczywistości, do tych cwaniaków właśnie można zaliczyć leniwych co im sie pracować nie chce i kombinują jak tu na bezrobociu wyrwać pare marnych groszy (i JKM wspomina o tym dosyc czesto)... Patrząc po twoich wypowiedziach sam chyba nie wiesz czego chcesz, za czym/ przeciw czemu jesteś, powiedz czyje poglądy (powiedzmy z oecnych kandydatów) i jakie odpowiadają Ci najbardziej, bo jak na razie gramy tylko na moją bramkę :P.

0 kaczor_howard 09.06.2010, godz. 19.02

Eh, próbujesz ugryźć, ale nie masz zębów ;]Jakich argumentów się spodziewałeś? Miałem Ci podać definicje, czy co? Co do państwa policyjnego, to w wielu wypowiedziach podkreślał, że ludzi trzeba lepiej kontrolować i karać, bo większość z nich to jak określił "głupcy" i sami nie wiedzą co jest dla nich dobre. Każdy ma po równo? Wybacz ale ja tego nie widzę, nie mieszaj socjalistycznych zachowań nie mających miejsca z naszym kulawym kapitalizmem. O podatku dochodowym już kiedyś pisałem, więc nie będę się powielał. Wiem, lub wydaje mi się, że wiem w których kwestiach państwo nas okrada, oraz w których my okradamy państwo. JKM mówi o złym państwie, które nas okrada, bije, równa do dołu itp. a sam nie zwraca uwagi na stale rosnący procent tzw. cwaniaków okradających państwo, ale o tym mało kiedy wspomni, bo strzeliłby sobie samobója, ot takie typowe zachowanie polityka ;] Jak już mówiłem, z jakiegoś powodu jego zwolennikami są ludzie młodzi lub bardzo młodzi będący użytkownikami internetu. Starsze pokolenia (nie koniecznie dziadkowie, ale rodzice itp.) znają go i pomimo że nie są np. za PiS-em, lub PO, to w nim również nie widzą dobrego kandydata. Może jednak są jakieś powody, poza tymi które zaraz podasz, czyli niewiedza, brak elastycznego myślenia i inne temu podobne określenia.

0 GNzz 08.06.2010, godz. 21.44

"Gdybym nie wiedział, to bym się nie wypowiadał," noo argument powalający :). Powiedz, które z założeń w programie JKM lub partii WiP przybliża nas do modelu państwa policyjnego!? Absurd! To w obecnych czasach państwo chce jak najbardziej właźić z buciorami w życie prywatne obywatela! Socjalizm dązy do tego zeby wszyscy mieli równo... ale jak mają mieć wszyscy równo skoro każdy jest inny i ma inne predyspozyje... obecnie każdego kto sie wyróżnia i pnie się w górę Wali się w łeb pałą socjalistycznej równości! Zabierając mu zarobione pieniąze w postaci podatku dochodowego i dając to leniom na zasiłkach (jeżeli rzeczywiście oglądałes/łuchałes JKM to powinieneś wiedzieć kto gdzie i w jaki sposób nas okrada :)). W gruncie rzeczy nie chodzi o to aby JKM wygrał i basta! Chodzi o to aby ludzie zaczęli samodzielnie myśleć, obudzili się i zobaczyli co tak na prawdę sie wyrabia tam "na górze". Im większ elektorat takich poglądów tym większa szansa na lepsze "jutro". A rezygnacja z głosowania na kogoś w I turze, ponieważ ma za małe poparcie to idiotyzm. To w II turze się wybiera "mniejsze zło".

0 kaczor_howard 08.06.2010, godz. 20.13

Gdybym nie wiedział, to bym się nie wypowiadał, proste ;] Z tym okradaniem to nie wiem do czego konkretnie tutaj pijesz i nie sądzę, żebym w którymś miejscu wprowadzał kogoś w błąd. Ja na niego nie zagłosuję właśnie ze względu na poglądy, których w większości nie podzielam. Natomiast coraz częściej słyszę od znajomych opinie, że zagłosują na kogoś najbardziej reprezentacyjnego, bo pod każdym innym względem mają podobny poziom. JKM wybija się tylko w internecie i osobiście zjem własnego buta jeżeli on wygra wybory ;] Nie ma co się spinać i tak wiadomo, że wygra ktoś z czołówki ;] W kwestii apolityczności maxiora nie mam do Ciebie żadnych pretensji, bo możesz dodawać co chcesz, takie Twoje prawo. Rozczula mnie natomiast niekompetencja moderatorów, którzy więcej czasu spędzają na kłóceniu się ze mną i innymi użytkownikami, niż zrobieniu czegoś pożytecznego na tym serwisie. Tyle ode mnie ;]

0 GNzz 08.06.2010, godz. 15.12

Kolejny mi tu pisze o państwie policyjnym... wiesz w ogole jakie są różnice pomiędzy państwem policyjnym, socjalizmem i liberalnym konserwatyzmem, jak na prawdę funkcjonują itp.? Obecnie nam bliżej do Państwa Policyjnego. Widze każdy z nas ma swoje racje, jeden z nas woli być okradany, drugi nie, ale proszę Cie nie wprowadzaj innych czytających w błąd ;). Ja osobiście głosuję za jego poglądami nie za samą osobą JKM chociaż ją też lubię :). Co do apolityczności maxiora... Wrzucając te filmiki chciałem zwrócić uwagę na tę osobę, w TV jest jej mało w dodatku pokazywana w złym świetle. Co najważniejsze mówi on coś ciekawego, z czym tutaj wrzucić filmik na temat innych polityków którzy nie mówią nic merytorycznego wartego posłuchania, w ogole reszta Panów Kandydatów (tej "czołówki") ma jakieś poglądy, pomysły? W nagłówku miga np. Pan Pawlak :).
Pozdrawiam.

Podobne Maxiory

352

miniatura

Obłuda i kłamstwa rządu platformy obywatelsk...

96

miniatura

No i taki plan mają Polscy politycy od zawsz...

260

miniatura

Bronisław, delikatnie mówiąc, unika pytania....

23

miniatura

To już nie jest stan wojenny, to otwarta woj...

34

miniatura

Czy to wymaga komentarza??

110

miniatura

Wybitna riposta Jarosława Kaczyńskiego w prz...

20

miniatura

Ach Ci nasi szaleni rodacy ; D

zamknij

Podaj swój login i hasło aby zalogować się do serwisu.
Po zalogowaniu reklamy zostaną wyłączone.