>  >

FILMÓW W BAZIE 85 627 W POCZEKALNI 53 050

10

K. Jackowski Polski jasnowidz!!!

Dodany 09.02.2011, 21:28 przez szary

K. Jackowski odpowiada na pytania internautów zadawana przez R. Bernatowicza, bardzo interesująca audycja.

Ranking:2| Kategoria: Ciekawostki | Komentarze: 17 | Wyświetleń: 41542 | Tagi: (pokaż tagi)jasnowidz pytania przyszłość audycja

wymaxiorowany przez 7 użytkowników i 3 gości

Komentarze (17)

0 szary 13.02.2011, godz. 11.42

przepraszam za brak spacji miedzy "Masz tu"

0 szary 13.02.2011, godz. 08.13

Masztu sam przykład błędnego rozumowania bo istnieje zasadnicza różnica między okręgiem a kulą "Utwierdził okrąg" cytuje a nie kule świata samo przez się rozumie że chodzi tu o horyzont który nas otacza a zwłaszcza jest widoczny w miejscach górzystych gdzie niema naturalnych przeszkód aby go podziwiać co do reszty w zasadzie nie muszę się już odnosić prawda. No jeżeli mi udowodnisz że okrąg to to samo co kula to zwracam szacunek .Pozdrawiam

0 Nekroxar 12.02.2011, godz. 21.24

Jak widać starożytni uważali, że ziemia jest okrągła i zawieszona w próżni, baa mieli oni bardzo dobrze rozwinięto astronomię. Dziwne przeinaczenie powstało , gdy Biblijni bohaterzy opisywali ruchy precesyjne używając w przenośni pojęcia cztery filary ziemi( Iz 11,12; Ez 7,2).W średniowieczu odebrali to dosłownie i uważali, że ziemi jest płaska. Gorąco polecam artykuł Alfreda Palli " Tajemnica zodiaku". Pozdrawiam :) ( przepraszam za takie wklejenia, ale jakoś nie chciało mi całej notki zaakceptować)

0 Nekroxar 12.02.2011, godz. 21.23

Prorocy Boży wcale nie wierzyli, że ziemia jest płaska: "(...)
Pan oblekł się i przepasał mocą, Utwierdził okrąg świata, tak że się nie zachwieje." (PS 93,1 Biblia Warszawska)"
Ten, co mieszka nad kręgiem ziemi(...)" ( Iz 40,22 Tysiąclecia)
"Gdy budował niebiosa, byłam tam; gdy odmierzał krąg nad powierzchnią toni." (przy 8,27 warszawska)
"Rozpościera północ nad pustką, a ziemię zawiesza nad nicością." (Hi 26,7)

0 Nekroxar 12.02.2011, godz. 21.21

Odniosę się tylko do jednej rzeczy, którą napisałeś Szary.

0 szary 12.02.2011, godz. 11.53

Nekroxar wytknę Ci jeszcze błąd w rozumowaniu ,Po pierwsze Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo więc i Ciebie a jeszcze nie słyszałem aby któryś twój demon był silniejszy od Niego tak i ty możesz być silniejszy od niego ale ty jesteś już opętany i słaby jak się nie ockniesz taki zostaniesz .Pamiętaj to ty tylko ty decydujesz o tym czy jesteś z Bogiem czy przeciw .Podam przykład ludzi opętanych nikt nie może tego zmienić ani im pomóc zanim ofiara tego nie zechce bo to Ty decydujesz po której stronie stajesz masz prawo wyboru ty jesteś panem życia bo jesteś na Jego podobieństwo stworzony , jak się nie zgodzisz sobje pomóc to dupa z egzorcyzmów .Proszę nie pisz że demony są super mądre a ty jesteś kretynem sam wiesz co jest dobre a co złe masz rozum albo nie!!decyzja należy tylko do Ciebie .

0 szary 12.02.2011, godz. 10.45

Ech panowie szkoda klawiszy do tych komentarzy , po prostu brak mi słów .Co bym nie napisał to i tak będzie na NIE !!. Ale może kiedyś zdejmiecie ciemne okulary i zobaczycie świat w jasnych barwach .Bo jeden mi tu argumenty wysuwa proroków oprócz tego co wieszczyli ,to wierzyli także w to że ziemia jest płaska i że jest środkiem wszechświata a słońce i planety wraz z gwiazdami kręcą się dookoła niej - no jak oni takie informacje mieli od samego ?Boga? a to przepraszam może się mylę a drugi by ich za to spalił bo w to nie wierzy i dlatego ma coś tam do powiedzenia?. Panowie mój kapitan w wojsku miał taką maksymę na takie osoby jak Wy cytuję ? Odporni na wiedzę i nie do zajebania ?

0 DawiX_MEN 10.02.2011, godz. 18.22

Nekroxar - bardzo dobrze powiedziane wszystko :D a czlowieka nie znam i nie chce poznac, bo w takie glupoty nie wierze! a w tej wypowiedzi nic konkretnego nie odpowiedzial i wymigiwal sie ze wszystkiego.

0 Nekroxar 10.02.2011, godz. 17.28

Ona to, biegnąc za Pawłem i za nami wołała: Ci ludzie są sługami Boga Najwyższego, oni wam głoszą drogę zbawienia.?(Dz 16,16-17) Jak widać demony nie zawsze kłamią, ale zawsze mają jakieś ukryte cele, w końcu przewyższają nas ludzi w mądrości i sile ( żyją od początku świata). Co do objawień Maryjny, Kościół Katolicki je zaakceptował, ale one mają sporo demonicznych akcentów, jak chodźmy same treść przesłania nie zgadza się z tym co mówi Biblia. Polecam Ci film dokumentalny na YT poruszający tę tematykę pt ?Objawienia Maryjne?. Przy korzystaniu z pomocy takich ludzi jak jasnowidze, czarodzieje, wróżki nawiązuje się więź między człowiekiem zwracającym się o pomoc a demonem, która później różnie owocuje np. po występach Kaszpirowskiego sporo osób było odwożonych do szpitali psychiatrycznych, on także tam skończył, nic za darmo jak mawiają. Poczytaj o tej tematyce jak czary, wróżby jest to bardzo rozległe, ale też bardzo ciekawe. Pozdrawiam Cię serdecznie Szary i życzę powodzenia w poszukiwaniu, niech Bóg Cie prowadzi.

0 Nekroxar 10.02.2011, godz. 17.27

Szary wcale nie wspomniałem o tym, że tylko demony przepowiadają przyszłość. Bóg Stwórca też miał swoich proroków jak: Izajasz, Ezehiel, Jeremiasz w nowym testamencie był nim Jan, sam też Pan Jezus prorokował zobacz chodźmy 24 rozdział Mateusza (tam jest mowa o końcu świata jak i oblężenie Jerozolimy, które nastąpiło ok. 70 roku n.e). Prorocy Boży działali na chwałę Stwórcy jego wychwalając i przywodząc ludzi do Niego. Pan Jezus mówił, że proroka poznaje się po owocach ( Mat 7,15-20). Nasuwa się więc pytanie czy pan Krzysztof Jackowski zbliża ludzi do Boga czy oddala? Czy dąży do chwały Stwórcy czy to wszystko jest skupione na nim? To jak w przypowieść o talentach, wszyscy ją rozumieją jako rozwijanie swoich własnych talentów na swoją chwałę, ale tam jest powiedziane, że ci słudzy nie dla siebie zbierali pieniądze tylko dla swego pana. Chrześcijanie powinni rozwijać talenty na chwałę i rozwój Królestwa Bożego. Jeśli ktoś twierdzi, że jest Bożym prorokiem: ?gdy prorok przepowie coś w imieniu Pana, a słowo jego będzie bez skutku i nie spełni się, znaczy to, że tego Pan do niego nie mówił, lecz w swej pysze powiedział to sam prorok. Nie będziesz się go obawiał.? ( Pwt 5,22) Szatan i jego prorocy zawsze działali na korzyść demonów i ludzi, którzy z nimi współpracowali . ?Kiedyśmy szli na miejsce modlitwy, zabiegła nam drogę jakaś niewolnica, opętana przez ducha, który wróżył. Przynosiła ona duży dochód swym panom.

Podobne Maxiory

11

miniatura

Przełom w śledztwie dotyczącym jednej z najs...

11

miniatura

Bardzo ciekawy wywiad, Pan Jackowski miał ro...

85

miniatura

Więc jest Pan jasnowidzem? -Tak, dokładnie, ...

404

miniatura

Oto Nasz przyszłość! Rozumiem wszystko ale w...

61

miniatura

Co Wy na to? Oglądajcie do konica!

8

miniatura

To chyba pierwszy tak ostry protest jasnowid...

24

miniatura

Może się okazać,że to wcale nie tak odległa ...

19

miniatura

Prawdopodobnie najlepsza reklama firmy NIKE

26

miniatura

Film pokazujący do czego można dojść w życiu...

zamknij

Podaj swój login i hasło aby zalogować się do serwisu.
Po zalogowaniu reklamy zostaną wyłączone.