>  >

FILMÓW W BAZIE 84 811 W POCZEKALNI 52 234

11

Czym jest rak?

Dodany 26.04.2011, 19:49 przez czytamksiazki

Ranking:2| Kategoria: Kreskówki i animacje | Komentarze: 2 | Wyświetleń: 50208 | Tagi: (pokaż tagi)rak mózgu animacja człowiek choroba biologia

wymaxiorowany przez 9 użytkowników i 2 gości

0 CzeskiPL 10.06.2011, godz. 16.21

To nie jest choroba "naszych czasów", towarzyszy ona naszemu gatunkowi od zawsze...hmmm... może inaczej nie ma czegoś takiego jak "naturalna śmierć" pomijając zawałowców, umierających przez inne choroby lub ginących w wypadkach to wszyscy umieramy na raka właśnie, to mutacja genów i rozrost zmutowanych komórek w całym ciele, u jednych objawia się wcześniej u innych później, niektórzy to leczą, większość bezskutecznie... taka jest prawda. Różnicą jest tylko to, że dawniej ludzie żyli krócej (średnia nawet ok 40 lat) i te mutacje nie miały czasu aby się rozwinąć bo człowiek umierał na inną chorobę, no i nie było jak rozpoznać tej "choroby" z braku wiedzy i możliwości.... to tyle chociaż ponoć witamina B17 pomaga w opóźnieniu wystąpienia i/lub złagodzenia objawów (zawarta w pestkach owoców, głównie jabłek), a jak wiemy większość z nas ich nie je bo "tak się nie robi" "taka kultura" "bo nie smakuje"itp., a to nie jest dobrą decyzją. W celach informacyjnych wklepcie w google "B17" i wybierzcie pierwszy artykuł PS: Razi brak wiedzy społeczeństwa na takie tematy..., ale korporacje farmaceutyczne też muszą mieć dochody;)

0 sniper95 26.04.2011, godz. 21.22

Sam straciłem kogoś bliskiego przez tą właśnie chorobę,to wiem jak to jest męczące i co ta choroba potrafi zrobić z człowieka :/ Współczuje ludziom,którzy muszą przez to przejść.

Podobne Maxiory

8

miniatura

Animacja przedstawiająca zawał serca "od śro...

215

miniatura

Niesamowita przemiana chłopaka chorego na ra...

117

miniatura

Reklama spoleczna walki z rakiem

38

miniatura

Ciekawe zakończenie krótkiej animacji.

96

miniatura

Tak myją ręce w Klanie, widać brakuje twarde...

108

miniatura

Jesli jest wam kiedykolwiek zle polecam wam ...

32

miniatura

Skrytobójca mózgu, tylko jedna choroba zbier...

zamknij

Podaj swój login i hasło aby zalogować się do serwisu.
Po zalogowaniu reklamy zostaną wyłączone.