>  >

FILMÓW W BAZIE 84 061 W POCZEKALNI 51 484

14

Śmierć w telewizji

Dodany 17.06.2011, 23:26 przez dodawacz

Nieuleczalnie chory człowiek wypija truciznę, a wszystko pokazuje telewizja BBC.

Ranking:2,5| Kategoria: Extremalne | Komentarze: 22 | Wyświetleń: 53554 | Tagi: (pokaż tagi)BBC telewizja śmierć trucizna eutanazja

Komentarze (22)

0 kaczor_howard 25.06.2011, godz. 17.39

Znakomicie, tylko że eutanazja oznacza odebranie sobie życia w przypadku gdy jest się nieuleczalnie chorym, albo brzydko mówiąc zostało się roślinką w wyniku np wypadku. Natomiast samobójcą możesz być w każdym przypadku, mogłeś się powiesić, bo żona odeszła, bo straciłeś pracę, mogłeś być jakimś terrorystą samobójcą. Różnie się to kojarzy, a chyba mało kto by chciał, żeby właśnie tak o nim po śmierci myślano.

0 twistedPork 21.06.2011, godz. 20.56

"Co poniektórzy" nie umieją czytać ze zrozumieniem. Jak ktoś chce się zabić proszę bardzo. Nie ma takiego prawa, które mu tego zabroni. W moich wypowiedziach padły słowa "uważam", "jestem przeciwko" co może sugerować, że mówie tylko i wyłącznie za siebie. przemo wolalby używać słowa eutanazja zamiast samobójstwo, ponieważ interesuje go co ludzie powiedzą o nim po jego śmierci [przypomniało mi się jak nie zbyt dawno temu w naszym ukochanym sejmie łapówkę nazywano lobbingiem]. Ja wolałbym żeby mówili, że sie nie poddałem i do konca walczyłem z chorobą. Jeszcze raz: UWAŻAM, że konsekwencje legalizacji eutanazji będą w PRZYSZŁOŚCI tragiczne i może nawet podobne do sławnej Akcji T4

0 kaczor_howard 20.06.2011, godz. 21.32

Jakie ubezwłasnowolnienie, o czym ty piszesz? Takie coś ma miejsce wtedy, kiedy ktoś decyduje za Ciebie. Natomiast w przypadku eutanazji możesz będąc nawet zdrowym w pełni sprawnym napisać takie oświadczenie, że chcesz w przypadku wypadku, którego efektem będzie paraliż zostać zwyczajnie uśpionym, a jak dobrze pomyślisz, to możesz jeszcze na coś się przydać i oddać dobre organy na przeszczepy i dać komuś drugą szansę. To jest złe? Tak jak napisał przemo366, nie wypowiadaj się za osobę, która latami jest przykuta do łóżka, karmiona przez żyłę i mająca wspomagane funkcje życiowe przez specjalistyczną aparaturę. Ja się za takich ludzi też nie wypowiadam, mówię za siebie. Chcesz tak żyć, nikt Ci nie broni, nikt tutaj nie ma pretensji, Twój wybór, ale pozwól wybrać innym...

0 przemo366 20.06.2011, godz. 18.20

Po co ta cała paplanina?ciekawe który z was by chciał spędzić kilka lat w męce zżerany przez chorobę każdy powinien sam decydować o własnym losie i życiu wiem że w oczach co poniektórych wygląda to na pozbywanie się przez dane państwo problemów z leczeniem czy płaceniem emerytur.Lecz nie ma prawa nikt pisac że eutanazja a raczej legalizacja jej jest zła nie będąc w skórze cierpiącej osoby,a tak na marginesie wolał bym by mówiono że poddałem się eutanazji a niżeli popełniłem samobójstwo.

0 twistedPork 20.06.2011, godz. 13.31

kaczor_howard nie jestem przeciwko odbieraniu sobie życia.Jestem przeciwko eutanazji ponieważ uważam, że jej legalizacja to pierwszy krok do wdrożenia ideologii eugeniki. Dlaczego dziadek poprostu nie łyknął dziesięciu opakowań ze środkami nasennymi (śmierć we śnie) lub po prostu nie strzelił sobie w łeb w obecności swoich najbliższych, w miłej, rodzinnej, pożegnalnej atmosferze? Po co legalizacja eutanazji? A no po to, żeby w przyszłości ubezwłasnowolnić chorych, starych i niedołężnych i eliminować ich (=słabe ogniwo) z socjalistycznego społeczeństwa. Swoją drogą mój były ulubiony autor Terry Pratchett stracił duuużo w moich oczach. Okazuje się, że połowa jakże pięknych ideii opisanych w jego książkach "poszła sie paś".

0 mlodyr6 20.06.2011, godz. 13.19

w dupach sie wam poprzewracalo . cos bo bylo wolnoscia wyboru teraz jest zwyklym egoizmem i kalectwem umyslowym

0 Potop 20.06.2011, godz. 12.36

brak mi slow....

0 kaczor_howard 20.06.2011, godz. 10.56

Kostor przestań pier... Faktycznie miło to brzmi masz rację ;]

0 kaczor_howard 20.06.2011, godz. 10.37

Jeśli nie usuwasz komentarzy, w których jedna osobie drugiej każe przestać pier... co również jest obraźliwe, to pozostawiam to bez komentarza.

0 dodawacz 20.06.2011, godz. 10.35

@kaczor howard
Jeśli dziwisz się dlaczego usuwam komentarze, w których sugerujesz, że czyjaś matka "pie*$@# się po kątach" to pozostawiam to bez komentarza.

Podobne Maxiory

43

miniatura

Kolejna klimatyczna kompilacja (zawiera brut...

34

miniatura

Bliskie spotkania z pociagami dobra kompilac...

104

miniatura

Futbol to gra na śmierć i życie, nie tylko w...

58

miniatura

Jeden z lepszych polskich aktorów, Boguś Lin...

53

miniatura

Okropna śmierć dziewczynki

34

miniatura

Doskonały żarcik od just for laughs. :)

zamknij

Podaj swój login i hasło aby zalogować się do serwisu.
Po zalogowaniu reklamy zostaną wyłączone.