>  >

FILMÓW W BAZIE 85 189 W POCZEKALNI 52 612

878

Janusz Korwin Mikke - masakra doskonała

Dodany 01.04.2014, 00:49 przez myslacy

Nie zapomnij nacisnąć na zielone pole...

Ranking:5| Kategoria: Kabarety i skecze | Komentarze: 8 | Wyświetleń: 133233 | Tagi: (pokaż tagi)Janusz Korwin Mikke jkm palikot kobieta dyskusja homoseksualizm

-1 rad790 04.04.2014, godz. 13.57

Dlaczego on nie jest prezydentem ????

-1 KinSlayer 03.04.2014, godz. 02.12

Polską rządzą Idioci, dla tego wszyscy są przeciw politykom typu TUSK czy Kaczyński, a i tak na nich głosują. Korwin Odnosi się do nich w takim stylu ponieważ inaczej nie można. Idiocie trzeba przetłumaczyć w sposób żartobliwi ponieważ poważna rozmowa będzie prowadzić do konfliktu. Zwróćcie uwagę, że konwersacja z osobą, która uważa się za osobę mądrzejszą lub intelektualnie lepiej rozwiniętą zawsze atakuje lub zmienia temat lub obraża czy nawet straszy. Przykład mogliście zauważyć w programie Tomasza Lista, kiedy pani z sejmu nie wiedząc co powiedzieć wyskoczyła z groźbami.... Zwróćcie uwagę na komentarz pocalujmniewdu i Wolfhorsky. Nie potrafią jasno określić swoich myśli tylko atakują Korwina bez jakiegokolwiek prostego wytłumaczenia. Równie dobrze mogliby napisać " Korwin jest głupi, bo tak ".

-1 Wolfhorsky 03.04.2014, godz. 17.34

@KinSlayer: Konkretnie: JKM w tym fimiku ewidentnie kpi sobie z adwersarzy. Nie okazuje żadnego szacunku wobec innych. KinSlayer, ja nie twierdzę, że rządzący są dobrzy. Nigdy porządni ludzie nie idą do polityki. Póki co, proponuję Ci zdjąć różowe okulary i abyś zaczął krytycznie patrzyć na JKM. Nie ma on żadnych argumentów merytorycznych w dyskusji. Wynika to niestety z Jego ograniczeń intelektualnych i narcyzmu. Get over it.

0 KinSlayer 04.04.2014, godz. 02.06

@Wolfhorsky:
" Póki co, proponuję Ci zdjąć różowe okulary i abyś zaczął krytycznie patrzyć na JKM "
- Dlaczego?. Podaj mi konkretny argument, bez oceniania jego osoby w dwóch zdaniach.
" Nie ma on żadnych argumentów merytorycznych w dyskusji "
- Z tego co widzę, również nie masz argumentów na jego wypowiedź, można zauważyć, że JKM rozwija swoje zdania i potrafi w logiczny sposób wytłumaczyć wszystko tak, że aż robi ci się zielono.
- Nie będę patrzył krytycznie na Korwina ponieważ wolę patrzeć w ten sposób na Partię PO, PIS i SLD. Tobie również to polecam.

-1 Wolfhorsky 04.04.2014, godz. 11.08

@KinSlayer: O jakiej logice JKM Ty piszesz? Jego porównania są dobre dla okoliczności obalania taniego wina pod spożywczakiem. Jeśli chodzi o merytoryczną dyskusję, to należy stosować logiczne wnioskowanie oraz powoływać się na konkretne pozycje piśmiennictwa, a nie na wierszyki i zdanie autorytetów. Zielono mi się nie robi od Jego logiki chłopka roztropka.
W świecie nauki zdanie jednej osoby (nawet eksperta) cech**e bardzo niski stopień dowodowości. JKM nie ma wiedzy na tematy, w których się wypowiada. Ma do tego prawo, bo to jest demokracja. Ty też masz prawo wyrażać swoje opinie, jak również i ja. Jednak publiczna debata na uniwersytecie z osobami posiadającymi wiedzę wymaga przygotowania merytorycznego (teoretycznego) oraz zachowania elementarnych zasad kultury. Teraz niestety takie prostactwo się panoszy w naszej sferze publicznej. Nie oznacza to, że jest to nowa norma kulturowa.
JKM w wypadku tej debaty sprowadził wszystko do jarmarcznych przepychanek. Nie o taki o poziom debaty dbali pozostali uczestnicy. JKM nie czyta prac naukowych i nie korzysta z fachowej wiedzy w danym temacie. Krytyczny przegląd dostępnej literatury naukowej wraz z krytycznym podejściem do metodologii pozwoliłby Mu na poszerzenie horyzontów myślowych. Napisałem konkretnie i z argumentami. To, że do Ciebie one nie docierają to jest raczej Twój problem a nie mój. Ja potrafię jasno formułować myśli i wnioski. Podejrzewam, że nie masz pojęcia jak wygląda merytoryczna i naukowa dyskusja. I dobrze. Nie wszyscy są od tego. Pisałem wcześniej, że JKM kpi i obraża dyskutantów. To również Go przekreśla w tej dyskusji. To też jest argument. Bardzo lubię takie "dyskusje" internetowe. W końcu przyparty do muru, bez możliwości wyparcia, zaczniesz być coraz bardziej niekulturalny. Czekam na to. To przekreśli Ciebie w dyskusji tak jak przekreśla JKM.
Z resztą wszystkie debaty, które widziałem z udziałem JKM przypominają mi takie powiedzenie: "Dyskusja z idiotą (tutaj zamień na JKM) to jak gra w szachy z gołębiem. Ten nic nie rozumiejąc przewróci pionki i figury, nasra na szachownicę i triumfuje zwycięstwo." :-)))
Ogromną naiwnością jest wiara w słowa polityka. Ich specjalnością jest robienie szumu wokół siebie i zamydlanie oczu innym. Życzę więcej obiektywizmu. Dla jasności: Krytycznie oceniam pracę tego i poprzedniego rządu. Nie mam złudzeń co do pomiotu i nieudaczników pchających się do polityki. Porządni ludzie po prostu muszą normalnie pracować. I nie mam nic przeciwko homoseksualistom, ale też uważam, że nie powinni być z tego tytułu specjalnie traktowani. Tyle w temacie.

-2 pocalujmniewdu 02.04.2014, godz. 21.17

Korwin prostym human being jestes I smutne jest to zer tylu Polakom wydaje sie twoja prostota tak smieszna .. shame on you . Must be something with your past.

-4 Wolfhorsky 02.04.2014, godz. 11.31

JKM jak zwykle chamski i bez realnych argumentów. Nic tylko zaczepki logika "na chłopski rozum". Śmieszny człowieczek.

Podobne Maxiory

60

miniatura

Zabawny fragment programu w którym Janusz Ko...

60

miniatura

Janusz Korwin Mikke przez 45 minut przepytyw...

492

miniatura

Nie zapomnij nacisnąć na zielone pole...

38

miniatura

Jak Korwin poradzi sobie z ak47?

36

miniatura

Jedna z lepszych ripost jakie słyszałem. :)

53

miniatura

Lewaki tańczą, jak im Korwin zagra. :)

20

miniatura

Bez paragonu, bez umów o pracę, a było dobrz...

208

miniatura

Moja kompilacja złożona z reakcji prezesa KN...

zamknij

Podaj swój login i hasło aby zalogować się do serwisu.
Po zalogowaniu reklamy zostaną wyłączone.