176

Kapitan Tusk do Polaków - Sayonara! - Max Kolonko mówi jak jest

Dodany 04.09.2014, 13:24 przez telegimelka102

Komentarz Maxa Kolonki nt. emigracji zarobkowej Pana Tuska.

Ranking:5| Kategoria: Ciekawostki | Komentarze: 1 | Wyświetleń: 203741 | Tagi: (pokaż tagi)donald tusk max kolonko komentarz polityka platforma obywatelska

wymaxiorowany przez 9 użytkowników i 167 gości

-2 Etash 05.09.2014, godz. 23.18

Mam już powoli dość niektórych komentarzy związane z jego oczernianiem, nie raz przyczynił się do pomocy społeczeństwu, jednak wy ciągle widzicie jedynie jego błędy.

Rozumiem bardzo dobrze iż jego posada nie jest łatwa i najwidoczniej sobie na niej właśnie nie radzi a czy się w ogóle stara ? Nie rozumiem tylko dlaczego sięgnął po większą władzę zostając przywódcą rady europejskiej, pieniędzy i tak ma już pod dostatkiem, a mówiąc iż obawia się wojny macie rację ale to nie jest żaden powód usprawiedliwiający jego czyny.

Przez sporo czasu prowadził Polskę, chodź nie wykazał się, nadal pozostał na swoim stanowisku, i to wy, obywatele tego kraju się do tego przyczyniliście nikt inny. Teraz sięgnął po większą władze więc już lekko za późno na jego dymisję skoro za jakiś czas otrzyma nową posadę.

Jeszcze raz przypomnę dla dobra naszej ojczyzny, to od was zależy kto zasiada w radzie, nie zawsze widzimy i doceniamy pomoc innych ale gdy rzeczywiście jej nie otrzymujecie - nie głosujcie na daną osobę.

Wybierać musicie z głową a nie kierując się własnymi uczuciami, emocjami, przywódca powinien być miły swoim ludziom ale nie to jest najważniejsze lecz szacunek i czasem potrzeba twardej ręki nawet jeśli nie zbędnością będzie czasem odrobiny dyktatury, to inaczej się nie da.

Prezydent Rosji, jak i wiele innych którzy zapisali się w kartach naszej historii, których dzieci uczą się w szkołach i znają ich jako tych "złych" dają jeden dobry przykład czyli patriotyzm, ich celem jest lub było dobro własnego kraju i sporo działań się do tego przyczyniło chodź właśnie poświęcając się temu celowi właśnie takich ich obecnie znamy, taką cenę zapłacili, chodź wielu metod niektórych z nich nie popieram takich jak np mordowanie niewinnych osób.

Więc teraz nasuwa się pytanie kogo przy władzy zostawicie a komu ją odbierzecie skoro jesteśmy krajem demokratycznym.

Dziękuję to raczej tyle co miałem do powiedzenia na obecną chwilę.

zamknij

Podaj swój login i hasło aby zalogować się do serwisu.
Po zalogowaniu reklamy zostaną wyłączone.