>  >

FILMÓW W BAZIE 84 049 W POCZEKALNI 51 472

2

URBEX - Duchy Czasu - Trzy rotundy

Dodany 24.08.2016, 20:45 przez bunkrowo

Aby dotrzeć do tego miejsca pokonaliśmy prawie 400 kilometrów. Już na samym początku nie było łatwo. Zaledwie kilka kilometrów od wjechania na autostradę A2 stanęliśmy w korku… Na dwie godziny. Docelowy dojazd w okolicy północy przedłużył się do 2:30 nad ranem, jednak mimo wszystko cel został przez nas osiągnięty.

Kompleks budynków, który powstał w okolicach lat sześćdziesiątych. Trzy rotundy, połączone przeszklonymi korytarzami, podzielone są na sto dwadzieścia pokoi, a każdy z nich ma swoją łazienkę oraz kuchnię. Na terenie ośrodka znajduje się także duża, całkiem nieźle wyposażona jeszcze kuchnia ze stołówką, plac zabaw z huśtawkami, pełnowymiarowe boisko do koszykówki, piłki nożnej oraz kort tenisowy. Parkingi mogły pomieścić nawet do stu pięćdziesięciu aut, a cały teren do tej pory jest ogrodzony.

Największym atutem tego miejsca jest jego wyposażenie. Na każdym kroku możemy zobaczyć to, co służyło kiedyś turystom i właścicielom ośrodka.

Ranking:0,5| Kategoria: Extremalne | Komentarze: 0 | Wyświetleń: 2008 | Tagi: (pokaż tagi)urban exploration eksploracja opuszczone historia

wymaxiorowany przez 0 użytkowników i 2 gości

Podobne Maxiory

96

miniatura

Inteligentny zawsze znajdzie sobie rozrywkę....

25

miniatura

Współczesna wersja mario, połączona z parkou...

23

miniatura

Nawet ciekawe ale czy to napewno prawda?? Zo...

52

miniatura

pokaz zdjec dowodzacych ze duchy sa miedzy n...

11

miniatura

Kilka nagrań. Jedne nowsze, inne starsze, te...

160

miniatura

Staremu komuchowi nie podoba się młoda kandy...

zamknij

Podaj swój login i hasło aby zalogować się do serwisu.
Po zalogowaniu reklamy zostaną wyłączone.