>  >

FILMÓW W BAZIE 85 840 W POCZEKALNI 53 263

0

360 Sekund o najgorszych decyzjach w dziejach Świata III

Dodany 27.02.2021, 10:48 przez 360sekundo

Codziennie świadomie lub też nie do końca świadomie podejmujemy setki decyzji. Dlatego rzeczą dość statystycznie prawdopodobną jest to, że nie zawsze są one właściwe. Pewne stresowe sytuacje, brak dalekowzrocznego myślenia, uzależnienia mogą wpłynąć na częstsze wybieranie złych opcji. Nie każdy jednak może sobie na to pozwolić – jeśli piastujesz wysokie stanowisko i od twoich decyzji zależy los innych – musisz mieć nerwy ze stali i nie ma tu miejsca na błędy. Dziś opowiemy jak Amerykanie zagrali Rosjanom na nosie i jak jeden człowiek doprowadził do końca hiszpańskiego imperium.
To już trzecia – ostatnia odsłona z cyklu najgorszych decyzji w dziejach świata. Jeśli nie widziałeś jeszcze dwóch poprzednich to koniecznie powinieneś to naprawić, bo to że jeszcze tego nie zrobiłeś to naprawdę nietrafiona decyzja. Zapraszam na odcinek.

Ranking:0| Kategoria: Ciekawostki | Komentarze: 0 | Wyświetleń: 741 | Tagi: (pokaż tagi)360 Sekund ciekawostki historia topowa dycha jasna strona słoń fascynujące

wymaxiorowany przez 0 użytkowników i 0 gości

zamknij

Podaj swój login i hasło aby zalogować się do serwisu.
Po zalogowaniu reklamy zostaną wyłączone.