>  >

FILMÓW W BAZIE 85 468 W POCZEKALNI 52 891

7

Krzysztof Jackowski w Pytaniu na śniadanie

Dodany 12.02.2011, 19:08 przez szary

Jasnowidz udowadnia swoje wizje na antenie tv.

Ranking:1,5| Kategoria: Ciekawostki | Komentarze: 5 | Wyświetleń: 245615 | Tagi: (pokaż tagi)krzysztof jackowski jasnowidz policja tabu

wymaxiorowany przez 5 użytkowników i 2 gości

0 kaczor_howard 14.02.2011, godz. 23.00

No to nie zacofana, tylko niewystarczająco rozwinięta :P Zacofany to może być człowiek ;) Jest mnóstwo rzeczy których nie rozumiemy a jeszcze więcej takich których pewnie nigdy nie zrozumiemy, bo wszystkie gatunki mają swoje ograniczenia.

0 lozSer 14.02.2011, godz. 16.53

kaczor, nie zrozumiałeś mnie, nie zacofana ogólnie, bo to jest pojecie względne, tylko zacofana aby wyjaśnić tamte zjawiska. Bo przyznaj, jest mnóstwo rzeczy których jeszcze nie rozumiemy, zresztą technologia będzie cały czas sie rozwijać, i zależnie od punktu odniesienia, będzie albo zacofana albo zaawansowana. Mi sie wydaje (co już sie dzieje) ze nauka przybliża sie do duchowości (nie wiary) i wyjaśnia naukowo to co sie mówiło od tysięcy lat. Możliwe ze kiedyś powstanie science spirituality ;) Kurde kto wie gdzie ten świat pójdzie..

0 kaczor_howard 14.02.2011, godz. 12.49

lozSer dlaczego technologia jest twoim zdaniem zacofana? Przypuszczam że jak 99% ludzi nie znasz zasad podstawowych urządzeń, które masz w domu, nie bywasz na zjazdach wynalazców, fanów nowinek technologicznych, no ale marudzić najłatwiej...;]

0 szary 14.02.2011, godz. 08.15

Masz wiele racji i muszę się z tobą zgodzić co do nauki .Nauka tzw. nowoczesna nie jest wstanie fizycznie wskazać co tak naprawdę zachodzi w tym momencie gdy jasnowidz ma wizje ,choć on sam tłumaczy na czym rzecz polega . Pan Jackowski ma wiele osiągnięć na tym polu ,posiada archiwum z ponad 600 sprawami tego typu i podobnymi jakie prezentuje tu na filmiku. Czyli coś w tym jednak jest można mieć raz farta i na coś w paści ale 600 razy być bezbłędnym to już nie fart tylko realne zjawisko .A jeszcze zanim ktoś bezmyślnie napisze czemu tyko 600 a nie 6000 pamiętajcie że głównie są to sprawy zabójstw ,porwań ,zaginięć ,czyli za każdą liczbą w tych sześciuset kryje się ludzkie nieszczęście i dramaty rodzinne jak dla mnie wystarczająca liczba oby jej nie musiał rozszerzać .

0 lozSer 13.02.2011, godz. 23.25

Udowodnić laboratoryjnie? Niby naukowcy a takie downy. Przecież są rzeczy, których jeszcze nie rozumiemy, i nasza zacofana technologia na razie nie ogarniemy. A moze wogole nie da sie tego naukowo wyjaśnić, bo sa rzeczy których nawet mozg nie ogarnia, wystarczy spróbować oobe albo spróbować wyjaśnić naukowo reinkarnacje, istnieją dowody (jak w przypadku pana Jackowskiego) ale naukowo bynajmniej narazie nie da sie tego udowodnić, bo za mało wiemy o świecie. Pozdrawiam.

Podobne Maxiory

zamknij

Podaj swój login i hasło aby zalogować się do serwisu.
Po zalogowaniu reklamy zostaną wyłączone.